Cornaro Fish Restaurant
CORNARO FISH RESTAURANT

Özel Malpas Plajının yanı başında, açık ve kapalı oturma alanlarıyla, lüks ve elit bir restoran olan Cornaro da, çok çeşitli deniz ürününü ve mezeleri, yerli yabancı tüm içecek çeşitleriyle, Girne sahilinin denizin eşsiz manzarası ve dalga sesleriyle, Malpas Otel kalitesinde tadabilirsiniz.

Beach Club & Restaurant adanın gerçek anlamındaki tek Beach Club ile Kıbrıs'ın en gözde mekanı.5000 m2 kullanım alanı ve 90 metre uzuklugundaki mendireği, ile dileyen misafirlerlere açıktan veya özel kum plajından denize girmesine olanak sağlamaktadır. Malpas Hotel kalitesiyle Cornaro 90 metrelik mendiregi hariçinde, iki adet özel iskelesi ve kendini farklı hissetmek isteyen misafirlerine 6 adet VIP lounge ile hizmet verecek olan Cornaro Beach Club bir hotel büyüklügünde olup içinde iki ayrı restaurant bulundurmaktadır.Malpas Hotel kalitesine yakışır, Cornora Beach Club; Türkiyede bir ilki gerçekleştirip deniz üzerinde Bali den getirilmiş olan masörler eşliginde Akdenizin muhteşem görüntüsü ve su sesi ile masajlarını yaptırabilecekler.

Yine dileğen misafirlerin motorlu veya motorsuz su sporlarından da faydalanabileceklerdir. Bünyesinde bulundurduğu ala carte restaurantın menülerinde ise Akdenizin en teze balık, türk mutfagı, fransiz mutfagı ve özel spesiyel yemekleri tercih edebiliesiniz. 1500 m2 alanda açık hava gece klubu, İngiltere'den ve İspanya'dan getirtilmiş olan ses ve ışık sistemleri ve Türkiyenin en ünlü Djleri iel herhafta sonu misafirlerimize unutulmaz geceler yaşıtıcak.Adınız : Soyadınız : Mesajınız :
E-Posta Adresiniz : Telefonunuz :
Rezervasyon Tarihi : Kişi Sayısı :